Evcil Hayvan Kargosu

PET KARGO

Pet Kargo gönderimi yapmak için hizmet alacağınız en kaliteli firma olan www.PetKargo.org web sayfası üzerinden verilen hizmet hakkında bilgi, talep formu, hakkımızda yazısı ve şirket profili hakkında bilgi ve daha bir çok içerikle siz değerli müşterilere en iyi hayvan taşımacılığı servisini sunmak için günün her saati yanınızdayız!

Bireysel ve Kurumsal olarak tüm müşteriler Evcil hayvan kargo taşımacılık hizmeti alabilirler. Şirketimize telefon ve e-mail adresi aracılığı ile istediğiniz saat diliminde ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

pet kargo

Hava Alanı Olan Tüm Şehirlere Gönderim Yapabiliriz

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve en fazla Evcil Hayvan Kargo hizmeti veren şirketimiz, kedi ve köpek gibi küçük sevimli evcil olan dostlarınızı bir şehirden diğer bir şehre güvenle taşımacılığını yapmaktayız. Hayvan taşımacılık hizmeti alacak müşterilerin bilmesi gereken prosedürler; sevimli dostunuzun kimlik kartının olması gerekiyor ve kimlik kartında kesinlikle isimi yazılmış olmalıdır, evcil hayvanın tüm aşıları tam olmalıdır ve canlı hayvanın sağlıklıdır uçuş yapabilir raporu ile birlikte bir de taşıma kafesi ile uçuşa hazır bir hale getirilmelidir.

Sevimli Dostlarınız Özel Hizmet Görmektedir

Günümüz teknolojisinde artık evcil hayvanlar uyutulmadan vip olarak hizmet görerek, en konforlu şekilde bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılmaktadır. Evcil hayvanların gördüğü muamele normal bir insana verilen hizmetten farksızdır. İnsan gibi değer gören evcil hayvanlarınız firmamız aracılığı ile dilediğiniz noktadan istediğiniz noktaya PET KARGO hizmeti ile taşınabilir.

Daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen Canlı Hayvan Kargo çağrı merkezimiz ile irtibat kurunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>